Strona główna

LECH OBARA SMRÓD KOMUNY
ZAFAJDANY ŻYCIORYS
ETYCZNO-MORALNE DNO.

Zobacz akta z Instytutu Pamięci Narodowej

LECH OBARA RADCA PRAWNY, CZYLI TAKA ¼ ADWOKATA

Żyd z fizjonomii i talmudycznych zasad, pochodzący ze szlachty jerozolimskiej, to bardzo ciekawa postać. Stetryczały grubasek tkwiący od niedawna w okolicach prawicy ma duże problemy z pozyskaniem szerszego uznania, choć pcha się do „Sprawy dla reportera”. Elcia Jaworowicz z domu Latawiec, jego plemienna ziomalka – absolwentka hebraistyki, świetnie rozumie w końcu koszerną mentalność. Zrobił więc kilka geszeftów, które stały się powodem zainteresowania jego Okręgowej Rady Radców Prawnych

Czy Lech Obara wg dokumentów z Instytutu Pamięci Narodowej okradł wiele lat temu obecnego prezydenta Olsztyna Grzymowicza? Prosimy o pomoc w tej sprawie. Oto arcyciekawy dokument:


MEC. LECH OBARA „ĆWIERĆ-ADWOKAT”?

Przykleił się do PiS, no bo taka teraz władza, no i nawet dużo mediów. Potrafi się do nich wcisnąć, choć gada radcowskim bełkotem. Zawsze nie bez racji uważałem, że radca prawny to taki ćwierć-adwokat, co łatwo potwierdzić faktami. Choćby zaledwie zrównaniem ich dopiero 1,5 roku temu z uprawnieniami adwokatów w reprezentowaniu spraw karnych. Formalnie, ustawowo. Natomiast w praktyce to potrzeba im co najmniej kilkunastu lat zdobywania doświadczenia. Niestety, ale to waszym kosztem Szanowni Klienci. Ćwiczą na Waszej dupie, o czym lepiej pamiętać i nie dać się nabrać na paplaninę, w której są wyćwiczeni.

Mec. Lech Obara czeka na swój film i się doczeka, bo materiał o nim jest już obfity, ale nie pogardzimy następnymi informacjami. Tyka się bowiem spraw parchatych, stosując praktyki dalekie od zasad etyki. Mam prawdo takiej oceny, gdyż jest ona wynikiem wiedzy, a nie żydowskiego pochodzenia Obary „o Panie Boże kopnij” podającego się za patriotę. Tak to może wyglądać, a nie jest choćby i dlatego, że z niespotykaną zajadliwością – nie boję się napisać – atakuje mnie poprzez swoich pracowników oszczerstwami, kłamstwami i pomówieniami.

Leszek Bubel, Prezes Fundacji Paragraf

Olsztyńska ośmiornica – Cz. 1 – Zdemaskowany komunista mec. Lech Obara

Radca prawny Paweł Lewandowski będzie ukarany przez Sąd Dyscyplinarny

Będzie kara dyscyplinarna dla kłamcy i oszczercy, radcy prawnego Pawła Lewandowskiego z kancelarii Lecha Obary, starego komucha, który ostatnio przykleja się do PIS, strojąc się w piórka patrioty. Mam nadzieję, że dostanie kopa w dupę a nie miejsce na liście. Warto przeczytać jego dossier z archiwalnych materiałów Instytutu Pamięci Narodowej, z których wynika, że był to wyjątkowo odrażający antypolski ideolog, będący zawsze tam gdzie jest koryto. Również jako mecenas w III RP nie gardzi angażowaniem się w przestępstwa podatkowe, co jest przedmiotem dociekań instytucji do tego powołanych. To kiepski prawnik i kancelaria, która angażuje niedoświadczonych radców prawnych, ćwiczących się na dupie klientów.Kłamca i oszczerca radca prawny Paweł Lewandowski „wbity na pal”!

Olsztyńska Ośmiornica – Cz. 2 – Obara

Olsztyńska Ośmiornica – Cz. 3 – Obara

Olsztyńska Ośmiornica – Cz. 4 – Staroń

Olsztyńska Ośmiornica – Cz. 5 – Staroń

LUSTRACJA ADWOKATÓW

Lata spędzone w archiwach, także w IPN, ponad 300 publikacji gazetowych, kilka książek, zdobyta wiedza, pozwoli na zlustrowanie adwokackich klanów, którzy nie tylko sprzeniewierzyli się zawodowej etyce, ale po prostu moralnie skurwili. Będzie to akcja odwetowa wobec obecnego układu w adwokaturze „dopierdalającemu” tym, których z różnych powodów nie lubią przeważnie zdolniejszych itp.